Bu senede bahrın renkleri tırnaklarda

Kıyafet modası gibi tırnak modası da mevsimlere göre değişiklik gösteriyor. Mart ayının gelmesiyle birlikte doğanın enerjisi tırnaklara taşınıyor.

Bahar modası hakkında ipuçları veren Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan, tırnak piercing süslemelerinin, moda haftalarında kullanılan rengârenk frenchlerin ve bloklamaların bu senenin trendi olduğunu söylüyor.

KIM KARDASHIAN YAPTIYSA…

Bahar aylarında tırnak tasarımlarının ünlü moda ikonlarından ilham aldığına vurgu yapan Doğan, “Moda ikonlarının yaptıkları o sezonun trendlerinde çok belirleyici oluyor. Özellikle Kardashian ailesinin yaptığı her şey trend oluyor. Mesela Kim Kardashian’ın, Snapchat’te paylaştığı tırnak piercingli fotoğrafı, tırnaklarına önem veren yeni nesil gençlik tarafından oldukça ilgi çekti. Kim Kardashian yaptıysa vardır bir bildiği. Tırnak piercingini kullanmak çok zor olsa da, bahar aylarında sık sık karşımıza çıkan bir trend olacağı kesin” diyor.

FRENCH VE GRAFİK BLOK

Türk kadınlarının trendlerden bağımsız olarak en çok tercih ettiği “french” tırnakların baharda da rengârenk
versiyonlarıyla karşımıza çıktığını söyleyen Doğan, “Tırnak diplerine doğru dağınık halkalar, yarım ay şeklinde asimetrik renk bloklamalar, klasik frenchin taşlarla süslenmiş versiyonları, metalik ve asimetrik frenchler baharda yenilikçi uygulamalarda kendini gösterecek” diyor.

1 comment

  1. Aralık 21, 2021 at 10:08 pm
    Tim Roth

    Curabitur gravida scelerisque nunc quis semper. Vivamus eu metus quis quam volutpat viverra ac ut odio. Phasellus volutpat tristique consequat. Nunc vitae nisl et magna rhoncus sollicitudin. Vestibulum posuere augue et nisi ultricies, vel condimentum ante consectetur. Ut at tellus a nisi dictum lobortis auctor scelerisque dui.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *